Store

Realistlik Kosmoseprojektor

64.95

Meie uusim täheprojektor on nüüdsest nutikam kui varem. Projektorit saab juhtida nii mobiilirakendusega, kui ka Alexa või Google Homeiga. Vahetatavate filtritega saate valida endale sobiva vaatemängu vastavalt tujudele.

Tootekood: GL008S01-1 Kategooria:
Loe edasi

3D hõljuv kuulamp

139.95

Maagiline juhtmevaba ja hõljuv kuulamp nii öökapile kui ka elutuppa meeleolu loomiseks. Lamp hõljub ja keerleb tänu magnetitele ja valgustab ümbritsevat tänu juhtmevabale elektrile. Nupuvajutusega saad valida kolme erineva värvi vahel.

Tootekood: SIM10-GW5 Kategooria:
Loe edasi

Kokkupandav LED RGB Põrandalamp

79.95

Kergelt kokkupandav LED RGB põrandalamp pakub meeleolukaid õhtuid nii pidudele kui koju. 16 miljonit värvi ja üle 210 erineva valgusrežiimi.

Tootekood: GL014S01 Kategooria:
Loe edasi

Kahe laseriga muusikaga LED-ookeanilaine projektor

44.95

Alien LED-ookeanilaine projektor kahe laseriga kuvab sinu tuppa kosmilise lõõgastava atmosfääri. Valides endale sobilike režiimide ja värvide vahel, saate oma toa kaunistada just enda maitsele vastavalt. Lasertähed koos liikuvate kosmiliste lainetega pakuvad nii imelist vaatemängu kui mõnusat lõõgastumist.

Tootekood: GL012S01 Kategooria:
Loe edasi

USB Toiteadapter laadija 5V 2.4A

5.95

USB-laadija nutitelefoni, digikaamera ja paljude teiste seadmete vooluvõrku ühendamiseks ilma arvutita. Sobib suurepäraselt ka meie täheprojektoritega.

Tootekood: - Kategooria:
Loe edasi

LED laser täheprojektor koos Nebula pilvega + Äpp

49.95

LED laseriga täheprojektor on nüüdsest nutikam kui varem. Projektorit saab mobiiliga äpist juhtida ning Alexa või Google Homeiga ühendada. Projektor lisab värvi pimedatesse öödesse.

Tootekood: GL008S01 Kategooria:
Loe edasi

3D laetav LED Saturn lamp

12.95

Maagiline juhtmevaba kuulamp (13 cm diameeter) nii öökapile, elutuppa või õue meeleolu loomiseks. Lampi on lihtne kasutada, kasutades kaasas olevat pulti või lambil olevat puutetundliku nuppu. Kergesti laetav ning ei pea patareisid vahetama.

Tootekood: GL005S13 Kategooria:
Loe edasi

3D laetav LED kuulamp

18.9521.95

Maagiline juhtmevaba kuulamp nii öökapile, elutuppa või õue meeleolu loomiseks. Lampi on lihtne kasutada, kasutades kaasas olevat pulti või lambil olevat puutetundliku nuppu. Kergesti laetav ning ei pea patareisid vahetama.

Tootekood: GL007S12 Kategooria:
Loe edasi