Meist

Outers OÜ registrikood 14775986
Kadaka tee 191B-1, 12620, Tallinn
info@outers.ee
A/a EE797700771003945381
BIC/SWIFT: LHVBEE22LHV Pank

Korduma kippuvad küsimused

Palun lugege korduma kippuvaid küsimusi enne meile kirjutamist.

Kõikide toodete juures on märge kas toode on laos olemas. Juhul kui toode on laos olemas, paneme tooted hiljemalt järgmise tööpäeva lõpuks teele.

Kui tooteid peaks laos vähe järgi olema, siis on ka näha mitu toodet laos järgi on.

Jah. Kõigile meie toodetele kehtib 2-aastane garantii. Kui teie toode on defektiga, siis palun võtke meiega ühendust ja me asendame toote või kanname teile ostu eest tasutud raha tagasi.

Jah. Meie infosüsteem võimaldab tellida tooteid Eesti, Läti, Leedu ja Soome pakiautomaatidesse ning maksta kasutades nende riikidel pangalinke. Kui soovite tellida tooteid teistesse riikidesse, palume meiega sel juhul ühendust võtta, et saaksime teile täpse hinnapakkumise teha.

Üldiselt me proovime kauba juba samal päeval kullerile edastada kui me maksekinnituse kätte oleme saanud. Kulleril võtab kauba toimetamine 1-3 päeva. Erandlikel juhtudel võib tarne võtta kuni 30 päeva aega. Kui kaup ei ole 30 päeva jooksul teieni jõudnud, siis palume võtta meiega ühendust.

Kuna meie veebipoel puudub esindus, palume meiega enne tellimuse esitamist ühendust võtta. Esitame teile arve ilma saatekuluta ning saame kokku leppida kauba üleandmise aja ja koha.

Kirjutage meile
    Vastame teile hiljemalt 3 tööpäeva jooksul, enamikel juhtudel paari tunni jooksu.